Banda: Ďábelské historky

2022 · seriál · 1 série · ČSFD 67 % (766 hodnocení) ·
PodrobnostiPůvodní název: The Boys Presents: DiabolicalZemě: USAHrají: Ben Schwartz, Fred Tatasciore, Jenny Yokobori, Frances Conroy, Asjha Cooper
Banda: Ďábelské historky - plakát

Ponořte se do dosud neviděných útrob univerza Bandy v seriáílu Banda: Ďábelské historky, osmidílné animované antologii, kterou vytvořili jedni z nejvyšinutějších, nejpomatenějších a nejšílenějších tvůrců, kteří překvapivě stále působí v současném zábavním průmyslu.

Kde sledovat seriál Banda: Ďábelské historky online (2022)

Prime Video CZ dabing od 19. 7. 2026 ↗

Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 20. 10. 2026.

Vybíráte ve dvou? Swipujte každý na svém telefonu → První shoda vyhrává.

Filmová hádanka dne: poznáš tajný film podle popisu scény? →

Nálada: Komedie a odlehčené filmy Sci-fi a fantasy Napínavé filmy a seriály

Témata: superhrdinové parodie animovaná antologie

Podobné tituly

Batman: Animovaný seriál - plakát

Batman: Animovaný seriál

1992 · seriál · ČSFD 83 %

Wendell a Wild - plakát

Wendell a Wild

2022 · film · ČSFD 56 %

Chainsaw Man - plakát

Chainsaw Man

2022 · seriál · ČSFD 86 %

Velma - plakát

Velma

2023 · seriál · ČSFD 15 %

Dandadan - plakát

Dandadan

2024 · seriál · ČSFD 86 %

Časté otázky

Kde můžu sledovat seriál Banda: Ďábelské historky online?
Seriál Banda: Ďábelské historky je v předplatném na: Prime Video. Dostupnost na streamovacích službách v Česku sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 20. 10. 2026.
Je seriál Banda: Ďábelské historky na Netflixu?
V předplatném na Netflixu teď ne. Seriál Banda: Ďábelské historky najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Prime Video. Naposledy aktualizováno 20. 10. 2026.
Má seriál Banda: Ďábelské historky český dabing?
Ano, seriál Banda: Ďábelské historky má podle katalogu najdi-film.cz český dabing na: Prime Video.
Jaké má seriál Banda: Ďábelské historky hodnocení?
Na ČSFD má seriál Banda: Ďábelské historky hodnocení 67 % od 766 hodnotících.