Řepka: Hříšník
Tři roky natáčení, syrová autenticita a upřímná zpověď Tomáše Řepky. Dokument režiséra Petra Větrovského odhaluje nečekané momenty ze života fotbalového rebela, který se před kamerou otevřel jako nikdy předtím. „Řekl jsem věci, které neví ani moje máma… několikrát jsem brečel,“ přiznává sám Řepka. Ve filmu uvidíte i světové fotbalové hvězdy jako Nuno Gomes, Rui Costa nebo Sergej Rebrov. (Bohemia MP)
Kde sledovat film Řepka: Hříšník online (2025)
Oneplay od 28. 8. 2026 ↗Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Odkazy jsem ověřil 29. 8. 2026.
Nálada: Dokumenty a poznávací pořady
Témata: fotbal životopis zpověď
Podobné tituly
Nevíš, co si pustit?
- Pro sebe: výběr podle nálady či situace nebo napiš vlastními slovy, na co máš chuť - třeba „film, kde hrdina ztratí paměť".
- Ve dvou: filmový Tinder - každý swipuje na svém telefonu, první shoda vyhrává (obvykle do 5. filmu).
- Když se ti nechce vybírat: Filmová DNA - desetkrát si vybereš z dvojice filmů a vyjde, jaký jsi divák.
Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.
Časté otázky
- Kde můžu sledovat film Řepka: Hříšník online?
- Film Řepka: Hříšník je v předplatném na: Oneplay. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Odkazy jsem ověřil 29. 8. 2026.
- Je film Řepka: Hříšník na Netflixu?
- V předplatném na Netflixu teď ne. Film Řepka: Hříšník najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Oneplay. Odkazy jsem ověřil 29. 8. 2026.
- Jaké má film Řepka: Hříšník hodnocení?
- Na ČSFD má film Řepka: Hříšník hodnocení 60 % od 913 hodnotících.