Šťastný smolař
Hlavním hrdinou příběhu je chlapec Filip, jehož od narození pronásleduje smůla. Jeho otec totiž chtěl přechytračit samotnou Štěstěnu a tím na sebe, a hlavně na svého synka, přivolal její hněv. A aby toho nebylo málo, Filip se zamiluje do Štěstěniny dcery Haničky. Ve snaze získat její lásku, a také proto, aby se zbavil proklaté smůly, se vydává na putování světem. Jednoho dne ho čeká osudové setkání, když narazí na muže trpícího chorobným lhaním. Prolhal se dokonce tak daleko, že už ani nezná svoje jméno a říká si Kdokoliv. Kupodivu právě s pomocí tohoto povedeného kumpána svede Filip nerovný boj o svoji milovanou Haničku.
Kde sledovat film Šťastný smolař online (2012)
Oneplay od 28. 8. 2026 ↗Netflix od 29. 8. 2026 ↗Lepší.TV od 29. 8. 2026 ↗iVysílání od 29. 8. 2026 ↗Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 29. 8. 2026.
Nálada: Komedie a odlehčené filmy Sci-fi a fantasy Rodinné filmy a pohádky
Témata: smůla štěstí cesta láska
Podobné tituly
Nevíš, co si pustit?
- Pro sebe: výběr podle nálady či situace nebo napiš vlastními slovy, na co máš chuť - třeba „film, kde hrdina ztratí paměť".
- Ve dvou: filmový Tinder - každý swipuje na svém telefonu, první shoda vyhrává (obvykle do 5. filmu).
- Když se ti nechce vybírat: Filmová DNA - desetkrát si vybereš z dvojice filmů a vyjde, jaký jsi divák.
Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.
Časté otázky
- Kde můžu sledovat film Šťastný smolař online?
- Film Šťastný smolař je v předplatném na: Oneplay, Netflix, Lepší.TV, iVysílání. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 29. 8. 2026.
- Je film Šťastný smolař na Netflixu?
- Ano, film Šťastný smolař je podle katalogu najdi-film.cz na Netflixu v předplatném. Naposledy aktualizováno 29. 8. 2026.
- Jaké má film Šťastný smolař hodnocení?
- Na ČSFD má film Šťastný smolař hodnocení 70 % od 11541 hodnotících.