Ve jménu krále
Život těžce pracující muže, známého prostě jako Farmář, se navždy změní poté, co do jejich vesnice Stonebridge vtrhnou loupeživý a nesmírně krutí Krugové. Zabijí jeho syna a jeho ženu Solanu unesou. Farmář se vydá na cestu za osvobozením svoji milované ženy a za zničením dávného nepřítele Galliana, který v tom všem má prsty.
Kde sledovat film Ve jménu krále online (2007)
Oneplay od 11. 7. 2026 ↗Lepší.TV od 11. 7. 2026 ↗Telly od 25. 8. 2026 v TV vysílání ↗SledováníTV od 11. 7. 2026 v TV vysílání ↗Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Nálada: Sci-fi a fantasy Dobrodružné filmy a seriály
Témata: zachránění manželky krutí nepřátelé středověk podle videohry
Podobné tituly
Nevíš, co si pustit?
- Pro sebe: výběr podle nálady či situace nebo napiš vlastními slovy, na co máš chuť - třeba „film, kde hrdina ztratí paměť".
- Ve dvou: filmový Tinder - každý swipuje na svém telefonu, první shoda vyhrává (obvykle do 5. filmu).
- Když se ti nechce vybírat: Filmová DNA - desetkrát si vybereš z dvojice filmů a vyjde, jaký jsi divák.
Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.
Časté otázky
- Kde můžu sledovat film Ve jménu krále online?
- Film Ve jménu krále je v předplatném na: Oneplay, Lepší.TV, Telly, SledováníTV. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
- Je film Ve jménu krále na Netflixu?
- V předplatném na Netflixu teď ne. Film Ve jménu krále najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Oneplay, Lepší.TV, Telly, SledováníTV. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
- Jaké má film Ve jménu krále hodnocení?
- Na ČSFD má film Ve jménu krále hodnocení 42 % od 7088 hodnotících.