Strom na dřeváky

1978 · film · ČSFD 83 % (680 hodnocení)

Strom na dřeváky - plakát

V Itálii na konci 19. století třou čtyři rodiny z venkovské farmy bídou s nouzí. Malému citlivému klukovi tam ale může jedna dobrá bota úplně změnit život.

Kde sledovat film Strom na dřeváky online (1978)

Netflix od 2. 8. 2026

Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 2. 8. 2026.

Nálada: Nejlepší dramata Dokumenty a poznávací pořady

Témata: 19. století venkov chudoba itálie

Podobné tituly

Černobyl - plakát

Černobyl

2019 · seriál · ČSFD 96 %

Poslední představení - plakát

Poslední představení

2020 · seriál · ČSFD 96 %

Stockholmský syndrom - plakát

Stockholmský syndrom

2020 · seriál · ČSFD 96 %

Forrest Gump - plakát

Forrest Gump

1994 · film · ČSFD 94 %

Bratrstvo neohrožených - plakát

Bratrstvo neohrožených

2001 · seriál · ČSFD 94 %

Narcos - plakát

Narcos

2015 · seriál · ČSFD 94 %

Časté otázky

Kde můžu sledovat film Strom na dřeváky online?
Film Strom na dřeváky je v předplatném na: Netflix. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 2. 8. 2026.
Je film Strom na dřeváky na Netflixu?
Ano, film Strom na dřeváky je podle katalogu najdi-film.cz na Netflixu v předplatném. Naposledy aktualizováno 2. 8. 2026.
Jaké má film Strom na dřeváky hodnocení?
Na ČSFD má film Strom na dřeváky hodnocení 83 % od 680 hodnotících.

Nevíš, co dnes pustit? Nech si poradit podle nálady - šest tipů na míru během pár vteřin. A když se doma nemůžete shodnout, zkuste párování pro dva: každý swipuje na svém telefonu a první shoda vyhrává. Zdarma, bez registrace.