Z Paříže do Paříže

2017 · film · ČSFD 79 % (3885 hodnocení)

Z Paříže do Paříže - plakát

Bratři Maurice a Joseph jsou kluci, kterým žádná lumpárna není cizí, a protože bydlí v Paříži, mají příležitostí pro svá klukovská dobrodružství více než dost. Tím spíše, když je jednomu deset a druhému dvanáct let. Bohužel jim do dětských her a radostí zasáhne tvrdý osud. Jednoho dne jim totiž maminka musí na kabáty přišít žluté hvězdy. Francie je okupována německou armádou a nacistická správa přitvrzuje. Židům v Paříži už jde o život, a tak tatínek rozhodne, že kluci musí uprchnout do dosud neokupované zóny na jihu Francie, kde se snad všichni zase setkají. A protože Maurice a Joseph musejí z ohroženého domova odejít okamžitě a pokud možno nenápadně, nemají žádné cestovní doklady, vezmou si jen minimum peněz a jídla. Před sebou mají dlouhou cestu nočním vlakem, bezohledné německé hlídky, nebezpečný přechod přes demarkační čáru a cestu přes vysokohorské hřebeny. Jediné, na co se mohou spolehnout, jsou vlastní síly, bystrost, statečnost a instinkt.

Kde sledovat film Z Paříže do Paříže online (2017)

Titul teď není v žádném českém předplatném.

Dostupnost průběžně aktualizuju - jakmile se titul vrátí do některé služby, objeví se tady.

Nálada: Nejlepší dramata Dokumenty a poznávací pořady Rodinné filmy a pohádky

Témata: druhá světová válka židovské děti útěk rodina podle skutečné události

Podobné tituly

Nabarvené ptáče - plakát

Nabarvené ptáče

2019 · film · ČSFD 68 %

Na prahu války - plakát

Na prahu války

2019 · film · ČSFD 71 %

Exodus - plakát

Exodus

1960 · film · ČSFD 70 %

Říše slunce - plakát

Říše slunce

1987 · film · ČSFD 80 %

Pianista - plakát

Pianista

2002 · film · ČSFD 89 %

Nevíš, co si pustit?

Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.

Časté otázky

Kde můžu sledovat film Z Paříže do Paříže online?
Film Z Paříže do Paříže teď není v předplatném žádné české streamovací služby. Dostupnost sleduje najdi-film.cz, po návratu do nabídky se tu titul objeví.
Jaké má film Z Paříže do Paříže hodnocení?
Na ČSFD má film Z Paříže do Paříže hodnocení 79 % od 3885 hodnotících.