„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“

1971 · film · ČSFD 84 % (22415 hodnocení)

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ - plakát

Život bezelstného učitele literatury George Camela býval skoro fádní: žáci s ním zametali, v redakci jistého časopisu neúnavně odmítali jeho básně a Georgeova vyvolená, novinářka Sabrina ho ignorovala. To se ale změnilo, když penzion paní Harringtonové, u které George bydlí, navštívila v přestrojení velitelka gangsterské bandy Kathy a bez jeho vědomí ukryla v Georgeově bytě šek na milion dolarů, po kterém pase i znepřátelená banda. Šek se ztratí neznámo kam a v Georgeově bytě se vrší mrtvoly znesvářených gangsterů. Všichni mají zčistajasna o dřívějšího outsidera zájem, aby mohli prohledat byt a najít šek.

Kde sledovat film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ online (1971)

Oneplay česky od 11. 7. 2026Lepší.TV od 12. 7. 2026Telly od 11. 7. 2026 v TV vysíláníSledováníTV od 11. 7. 2026 v TV vysílání

Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.

Nálada: Komedie a odlehčené filmy Napínavé filmy a seriály

Témata: gangsteři ukrytý šek učitel

Podobné tituly

Takoví normální zabijáci - plakát

Takoví normální zabijáci

1994 · film · ČSFD 75 %

Komisař Clouseau na stopě - plakát

Komisař Clouseau na stopě

1964 · film · ČSFD 81 %

Taxi 4 - plakát

Taxi 4

2007 · film · ČSFD 53 %

The Killing - plakát

The Killing

1956 · film · ČSFD 84 %

Šakal - plakát

Šakal

1997 · film · ČSFD 68 %

Nevíš, co si pustit?

Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.

Časté otázky

Kde můžu sledovat film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ online?
Film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ je v předplatném na: Oneplay, Lepší.TV, Telly, SledováníTV. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Je film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ na Netflixu?
V předplatném na Netflixu teď ne. Film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Oneplay, Lepší.TV, Telly, SledováníTV. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Jaké má film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ hodnocení?
Na ČSFD má film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ hodnocení 84 % od 22415 hodnotících.