Zabil jsem Einsteina, pánové...

1970 · film · ČSFD 75 % (12413 hodnocení)

Zabil jsem Einsteina, pánové... - plakát

Děj sci-fi komedie Zabil jsem Einsteina, pánové se odehrává střídavě v Americe někdy na přelomu druhého a třetího tisíciletí a v Praze roku 1911. Je založen na myšlence, zda a do jaké míry by předčasná smrt zakladatele moderní fyziky Alberta Einsteina ovlivnila vývoj života na naší planetě. Na rozdíl od většiny děl tohoto žánru, která míří do daleké budoucnosti, se zde děj naopak vrací pomocí "stroje času" do minula... Podle tvrzení autorů filmu je skutečnost, že profesor Einstein mohl přijít v Praze roku 1911 o život, historickým faktem.

Kde sledovat film Zabil jsem Einsteina, pánové... online (1970)

Oneplay česky od 11. 7. 2026iVysílání od 11. 7. 2026SledováníTV od 2. 8. 2026 v TV vysílání

Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.

Nálada: Komedie a odlehčené filmy Sci-fi a fantasy

Témata: cestování časem albert einstein sci-fi komedie

Podobné tituly

Kdo chce zabít Jessii? - plakát

Kdo chce zabít Jessii?

1966 · film · ČSFD 80 %

Zítra vstanu a opařím se čajem - plakát

Zítra vstanu a opařím se čajem

1977 · film · ČSFD 78 %

„Pane, vy jste vdova!“ - plakát

„Pane, vy jste vdova!“

1971 · film · ČSFD 82 %

Já, robot - plakát

Já, robot

2004 · film · ČSFD 82 %

Návrat do budoucnosti III - plakát

Návrat do budoucnosti III

1990 · film · ČSFD 85 %

Nevíš, co si pustit?

Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.

Časté otázky

Kde můžu sledovat film Zabil jsem Einsteina, pánové... online?
Film Zabil jsem Einsteina, pánové... je v předplatném na: Oneplay, iVysílání, SledováníTV. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Je film Zabil jsem Einsteina, pánové... na Netflixu?
V předplatném na Netflixu teď ne. Film Zabil jsem Einsteina, pánové... najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Oneplay, iVysílání, SledováníTV. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Jaké má film Zabil jsem Einsteina, pánové... hodnocení?
Na ČSFD má film Zabil jsem Einsteina, pánové... hodnocení 75 % od 12413 hodnotících.