Total Recall

2012 · film · ČSFD 62 % (23128 hodnocení)

Total Recall - plakát

Ačkoli má tovární dělník jménem Quaid krásnou manželku, kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – skutečné vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Ale když se proces zvrtne, Quaid se stane hledaným mužem. Quaid, který je na útěku před policií – kterou řídí kancléř Cohaagen, vůdce svobodného světa – se spojí s povstaleckou bojovnicí, aby našel hlavu ilegálního odboje a zastavil Cohaagena. Linie mezi fantazií a realitou se začne smazávat a osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu, svoji pravou lásku a svůj skutečný osud.

Kde sledovat film Total Recall online (2012)

Oneplay od 2. 8. 2026SledováníTV od 2. 8. 2026 v TV vysílání

Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 2. 8. 2026.

Nálada: Napínavé filmy a seriály Sci-fi a fantasy Dobrodružné filmy a seriály

Témata: ztráta paměti dystopie povstání podle povídky

Podobné tituly

Černobyl - plakát

Černobyl

2019 · seriál · ČSFD 96 %

Stockholmský syndrom - plakát

Stockholmský syndrom

2020 · seriál · ČSFD 96 %

Bratrstvo neohrožených - plakát

Bratrstvo neohrožených

2001 · seriál · ČSFD 94 %

Narcos - plakát

Narcos

2015 · seriál · ČSFD 94 %

Perníkový táta - plakát

Perníkový táta

2008 · seriál · ČSFD 93 %

Sedm - plakát

Sedm

1995 · film · ČSFD 92 %

Časté otázky

Kde můžu sledovat film Total Recall online?
Film Total Recall je v předplatném na: Oneplay, SledováníTV. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 2. 8. 2026.
Je film Total Recall na Netflixu?
V předplatném na Netflixu teď ne. Film Total Recall najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Oneplay, SledováníTV. Naposledy aktualizováno 2. 8. 2026.
Jaké má film Total Recall hodnocení?
Na ČSFD má film Total Recall hodnocení 62 % od 23128 hodnotících.

Nevíš, co dnes pustit? Nech si poradit podle nálady - šest tipů na míru během pár vteřin. A když se doma nemůžete shodnout, zkuste párování pro dva: každý swipuje na svém telefonu a první shoda vyhrává. Zdarma, bez registrace.