Buffy, přemožitelka upírů

1998 · seriál · 7 sérií · ČSFD 53 % (21512 hodnocení)

Buffy, přemožitelka upírů - plakát

V každém pokolení je jedna vyvolená. Vyvolená, aby bojovala proti upírům, démonům a jiným zlým silám. A aby s nimi navždy skoncovala... je to přemožitelka. Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se od svých spolužáků liší tím, že je vyvolená pro boj s upíry. K tomu aby přeprala a zlikvidovala všechny démony potřebuje pomoc školního knihovníka Gilese, napraveného upíra Angela, nejlepší kamarádky Willow a kamaráda Alexe.

Kde sledovat seriál Buffy, přemožitelka upírů online (1998)

Disney+ CZ dabingLepší.TV od 26. 7. 2026SledováníTV od 11. 7. 2026 v TV vysílání

Dostupnost na českých službách průběžně aktualizuju. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.

Nálada: Sci-fi a fantasy Napínavé filmy a seriály Komedie a odlehčené filmy

Témata: upíři démoni vyvolená střední škola podle seriálu

Podobné tituly

Mars útočí! - plakát

Mars útočí!

1996 · film · ČSFD 62 %

Armageddon - plakát

Armageddon

1998 · film · ČSFD 75 %

Drtivý dopad - plakát

Drtivý dopad

1998 · film · ČSFD 64 %

Jádro - plakát

Jádro

2003 · film · ČSFD 53 %

Hvězdná pěchota - plakát

Hvězdná pěchota

1997 · film · ČSFD 77 %

Nevíš, co si pustit?

Zdarma, bez registrace. Tipy posílám i na WhatsApp kanál ↗.

Časté otázky

Kde můžu sledovat seriál Buffy, přemožitelka upírů online?
Seriál Buffy, přemožitelka upírů je v předplatném na: Disney+, Lepší.TV, SledováníTV. Dostupnost na českých streamovacích službách sleduje a průběžně aktualizuje najdi-film.cz. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Je seriál Buffy, přemožitelka upírů na Netflixu?
V předplatném na Netflixu teď ne. Seriál Buffy, přemožitelka upírů najdeš podle katalogu najdi-film.cz na: Disney+, Lepší.TV, SledováníTV. Naposledy aktualizováno 25. 8. 2026.
Jaké má seriál Buffy, přemožitelka upírů hodnocení?
Na ČSFD má seriál Buffy, přemožitelka upírů hodnocení 53 % od 21512 hodnotících.